صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398        آخرين بروزرساني:1398/06/06
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: چهار شنبه 22 خرداد 1398

در آستانه هفته صرفه جویی درمنابع آب صورت گرفت؛

برگزاری اولین جلسه تدوین برنامه های اجرایی وفرهنگی برای گذر ازتابستان

در آستانه هفته صرفه جویی درمنابع آب و ورود به فصل تابستان، اولین جلسه تدوین برنامه های اجرایی وفرهنگی برای گذر از تابستان برگزار شد.

دراین جلسه که با حضور معاون بهره برداری شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی و روسای ادارات مربوطه تشکیل شد، موارد مربوط به هفته صرفه جویی درمصرف آب و برنامه های پیش بینی شده برای گذر از تابستان وفصل گرم مورد بررسی قرار گرفت.

تقدیر از مشترکین خانگی کم مصرف آب درکلیه شهرستان ها، ارتباط بین سازمانی درخصوص آب و آموزش پرسنل شرکت در اجرای طرح ها، نصب بنرهای اطلاع رسانی در روستاها با عناوین مصرف بهینه آب، تهیه ونصب تجهیزات کاهنده و بهینه ساز مصرف آب در مراکز عمومی و مدارس و تهیه کتابچه راهنمای مصرف و بروشورهای تبلیغاتی از جمله موارد مطرح دراین جلسه بود.

ارتباط تنگاتنگ با رسانه ها و برگزاری نشست های خبری، برگزاری کارگاه آموزشی مرتبط با صنعت آب وفاضلاب برای خبرنگاران، بازدید روحانیون و ائمه جماعت روستاها از تاسیسات آبرسانی، آگاه سازی مردم از قیمت تمام شده استحصال آب وفرهنگ سازی برای پرداخت به موقع آب بها و تهیه و پخش برنامه های آموزشی مرتبط با صرفه جویی آب از شبکه استانی از دیگر موارد مطرح در این جلسه بود.   

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی