شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : جمعه 04 بهمن 1398        آخرين بروزرساني:1398/10/21
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: چهار شنبه 13 شهریور 1398

برگزاری مرحله استانی مسابقات مهارت فنی پیمانکاران حوزه معاونت بهره برداری شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی

مرحله استانی مسابقات مهارت فنی پیمانکاران حوزه معاونت بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی برگزار شد.

صابر خسروزاده معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی با بیان اینکه این مسابقات در پنج حوزه نگهداری، نصب انشعاب آب، نصب انشعاب فاضلاب، کنترل کیفی و انرژی برنامه ریزی شده است، اظهار داشت: مرحله کتبی و عملی این مسابقات در بین مدیریت های امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان های استان برگزار و تیم های منتخب در هر بخش در رقابت با تیم های شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی حضور خواهند داشت.

وی گفت: پس از اتمام این مرحله از مسابقات، مرحله منطقه ای با حضور تیم هایی از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و کردستان در آبان ماه سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد.

خسروزاده افزود: با اتمام مرحله منطقه ای، مرحله کشوری این مسابقات نیز با حضور تیم های راه یافته به مرحله نهایی، در دی ماه سال جاری در اصفهان با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی، هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای سطح آگاهی و افزایش توان علمی و عملی پیمانکاران بهره برداری وسازگاری با کم آبی عنوان و اظهار کرد: در راستای سازگاری با بحران کم آبی باید به سمت پایداری تاسیسات گام برداشت که همراهی مردم و مدیریت مصرف آب، نقش مهم و تاثیرگذاری در این راستا دارد .

وی با اشاره به نقش مهم پیمانکاران در رسیدن به این هدف، افزود: پیمانکاران حوزه بهره برداری باید آمادگی لازم را جهت مواجهه با هرگونه شرایط بحرانی و اضطراری را داشته باشند که در این خصوص جهت آمادگی های لازم و بر اساس دستور العمل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مسابقات مهارت فنی پیمانکاران حوزه معاونت بهره برداری طراحی و برنامه ریزی شده است.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی