صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : چهار شنبه 29 خرداد 1398        آخرين بروزرساني:1398/03/22
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 فروردین 1398

امدادرسانی شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی به سیل زدگان استان خوزستان

کاروان امدادی شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی به هم میهنان سیل زده، عازم استان خوزستان شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی در مراسم بدرقه این کاروان، اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته با دفتر مدیریت بحران شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و نیز دفتر مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی، اقلام مورد نیاز در امر آبرسانی به هم وطنان سیل زده دراستان خوزستان ارسال شد.

علیرضا رضوی افزود: با توجه به وارد آمدن خسارت به شبکه های آبرسانی در سیل اخیر، یک هزارو 500 متر لوله پلی اتیلن سایز 75 میلی متری و یک تن پرکلرین از سوی شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی به مناطق سیل زده در استان خوزستان ارسال شد.

وی گفت: شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی ضمن ابراز همدردی با هم میهنان عزیز در مناطق سیل زده، با ارسال اقلام فوق به شرکت آب وفاضلاب روستایی استان خوزستان، در اصلاح وتداوم آبرسانی به روستائیان مشارکت نموده است.

رضوی با بیان اینکه به همراه کاروان مذکور، دو هزار لیتر آب آشامیدنی بسته بندی شده بهداشتی نیز به منطقه ارسال شد، اظهار کرد: رئیس اداره مدیریت بحران شرکت آب وفاضلاب روستایی آذربایجان غربی برای ابلاغ پیام همدردی با سیل زدگان و بازدید از منطقه و وضعیت آبرسانی به روستاهای خسارت دیده ناشی از سیل، به استان خوزستان اعزام شد.   

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی