شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : جمعه 04 بهمن 1398        آخرين بروزرساني:1398/10/21
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: شنبه 09 شهریور 1398

 

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به روستای نازلو شهرستان ارومیه

عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستای نازلو شهرستان ارومیه آغاز شد.

 در آیینی که به همین مناسبت و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی ترتیب یافته بود، کلنگ آعاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستای نازلو شهرستان ارومیه به زمین زده شد.

در این پروژه، اجرای 12 کیلومتر شبکه توزیع و دو کیلومتر خط انتقال آب پیش بینی شده که جایگزین شبکه فرسوده موجود خواهد شد.

برای اجرای این پروژه 25 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و با اتمام و بهره برداری ازآن، 397 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی پایدار برخوردار خواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی دراین مراسم با قدردانی از تلاش های شرکت آب وفاضلاب روستایی در خدمات رسانی به روستاها اظهار داشت: با آغاز به کار دولت تدبیر وامید در شش سال گذشته، اقدامات شاخص و قابل توجهی درحوزه آبرسانی به روستاهای استان انجام شده است.  

پیمان آرامون افزود: در شش سال گذشته، طرح های آبرسانی به 477 روستای استان به اتمام رسیده و وارد مدار بهره برداری شده اند.

وی اعتبار هزینه شده برای این طرح ها را یک هزار و 507 میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور و محدویت منابع مالی، تخصیص اعتبار و تصویب طرح های آبرسانی به روستاها، نشان از توجه و عزم دولت برای محرومیت زدایی از روستاها است.

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی