شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی
صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : سه شنبه 29 بهمن 1398        آخرين بروزرساني:1398/11/08
نویسنده:وحید مینایی مهر
تاریخ انتشار: شنبه 06 مهر 1398

در جلسه شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی صورت گرفت؛

تاکید بر پایش مستمر کیفیت آب شرب در روستاهای استان

در جلسه شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی، پایش مستمر کیفیت آب شرب در روستاهای استان مورد تاکید قرار گرفت.

دراین جلسه که با حضور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل، معاونین، مدیران امور و کارشناسان مربوطه برگزار شد، علیرضا رضوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی با تبیین اهمیت کیفیت آب شرب، پایش مستمر و برنامه ریزی شده کیفیت آب آشامیدنی در روستاها را مورد تاکید قرار داد.

وی گفت: کیفیت آب شرب خط قرمز شرکت آب و فاضلاب روستایی است و در این رابطه نباید از هیچ تلاشی دریغ شود.

وی با تشریح محدودیت های منابع تامین آب شرب، از حاضرین در جلسه خواست با حساسیت تمام، مدیریت عرضه و تقاضا را در برنامه های خود لحاظ نمایند.

حضور مدیران و کارشناسان بهره برداری در روستاها در فصول مختلف و مواقع بحران، تعامل بیشتر با شبکه های بهداشت، کاهش دوره وصول قبوض آب مصرفی، رعایت کامل شرایط پیمان، مهندسی هزینه پروژه ها، نظارت دقیق بر عملکرد کمی وکیفی مشاوران و برنامه ریزی های لازم برای حفظ و حراست از تاسیسات آبرسانی از جمله تاکیدات مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی در این جلسه بود.

بررسی وضعیت عملکرد امور مشترکین در شش ماهه اول سال جاری و اتخاذ تصمیم های لازم در خصوص مانده بدهی مشترکین، بدهی به ازای هر مشترک، دوره وصول و بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ها از جمله موارد مهم مطرح شده در این جلسه بود.

     

 

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی